Loredana dhe Don Xhoni konfirmojnë bashkëpunimin, zbulojnë titullin dhe datën e publikimit

Artistët e njohur kosovarë, Loredana dhe Don Xhoni, i kanë bashkuar forcat për të sjellë bashkëpunimin e tyre të parë muzikor.

Ishte Don Xhoni, ai i cili përmes një postimin në InstaStory, bëri të ditur se do të ndodh ky bashkëpunim në mes dyshes ku edhe zbuloi titullin e këngës e cila do të titullohet “Gjuj për to”.

Ndërkaq Loredanës ia la në dorë që ta zbulonte datën e publikimit. Andaj reperja tregoi se data e publikimit do të jetë 12 nëntor.

Kujtojmë se projekti i fundit i Don Xhonit ishte para një jave “Trust me”, ndërkaq Loredana para dy javësh kishte publikuar bashkëpunimin e saj me Mozzik “Immer wenn es regnet”