Vitet nuk po ia lënë shenjë, Violetë Kukaj mahnitëse në fotot e fundit

Këngëtarja, Violeta Kukaj, ka ndryshuar tejet shumë në dukjes e saj dhe këtë gjë po e dëshmon vazhdimisht në fotografitë e publikuara.

Së fundmi, këngëtarja në llogarinë e saj në “Instagram” ka publikuar disa fotografi të reja, ku edhe mori gjithë vëmendjen.

Ajo mori komente të shumta nga ndjekësit të cilët e përgëzuan për dukjen.

Këngëtarja e zhanrit popullor kishte pozuar e veshur me një fustan me thek.