Sa bukur duken, Besi dhe Xhensila kanë festuar përvjetorin e martesës kështu

Janë ndër çiftet më të njohura dhe më të dashura në publikun shqiptar. Bëhet fjalë për këngëtare Xhensila Myrtezaj dhe bashkëshortin saj, aktorin Bes Kallaku.

Dyshja prej vitesh janë në lidhje dashurie, derisa në vitin 2017, çifti i famshëm kurorëzuan dashurinë e tyre më martesë. Ata po festojnë përvjetorin e tyre të martesës dhe nuk ka munguar një urim i Besit në rrjetet sociale për partneren e tij.

“Urime përvjetori”, ka shkruar humoristi sipër një fotografie të përbashkët duke bashkangjitur edhe një simbol zemre. Rikujtojmë se çifti simpatik janë prindër të një vajze, Ajka, teksa mbesin aktivë me projektet të ndryshme në karrierat përkatëse.