Ahmeti – Xhevdet Pozharit: Hala po fol ti a? Ma se të boj me mshel Facebookun!

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i ka reaguar analistit, Xhevdet Pozhari.

“E para dhe e fundit me ty dhe për ty në facebook”, ka shkruar ai.

Postimi i plotë:

Hala po fol ti a? Ma se të boj me mshel facebookun!

Nuk isha marr me ty kurrë, po po du me të distancu ty e llojin tënd prej vv se sbesoj se lejojnë kësi përfaqësimi.

Qysh e fajësove viktimen ne Ferizaj, mos po don tash mi fajësu 32 viktimat sot qe s’janë vaksinu dhe që se kanë kqyr gomarin.

Qysh ke thene vetë, Albini flet mrekulli, budallenjtë budallaki. Ishalla nuk të merr Arbeni ne shtab përkunder intervencave, se boll po munohesh, e qateherë përnime gëzohen shtabet tjera.

Arbeni ne kabinet vetëm udhëzime mundet me gjet! E mirë se vjen kushdo që fiton!

P.s. E para dhe e fundit me ty dhe për ty në facebook.